Obowiązkiem i przywilejem wszystkich Twoich uczniów, o Panie, jest podnosić się wzwyż  i przemieniać się w Ciebie. To nasz przywilej żyć w niebie przez nasze myśli, pragnienia, tęsknoty, westchnienia i uczucia, chociaż jesteśmy jeszcze w ciele… Naucz nas ‘szukać tego, co w górze’, ukazując nam, że należymy do Ciebie, że nasze serce zmartwychwstało z Tobą i że życie nasze jest ukryte w Tobie”.

św. John Henry Newman

Kochani!

W zmartwychwstaniu Chrystusa dana jest nam pewność naszego zmartwychwstania – nadzieja, że kiedyś i my będziemy mogli oglądać Boga twarzą w twarz. W tym świętym czasie Wielkanocy pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Niech Zmartwychwstały ożywia Was swoją miłością, abyście świadczyli bliźnim o Nim i o Jego niezwykłej miłości do nas. Niech łaska Boża i radość płynąca ze Zmartwychwstania umacnia Waszą wiarę i oświeca drogi codziennego życia. Niech w tych niespokojnych czasach oparcie się na Bogu będzie dla Was najskuteczniejszym środkiem do posiadania prawdziwego pokoju, który tylko On sam może podarować.

z modlitwą i życzliwością

zespół Karmelitańskiego Instytutu Duchowości

Życzenia na Wielkanoc 2024
Nasza strona używa ciasteczek do analizy statystyk i zapewnienia takiego samego działania pomiędzy wizytami.
Dowiedz się więcej