CZWARTEK | 14 maja
SESJA 1:
o. dr hab. Sergiusz Niziński OCD, prof. UAM – Zjednoczenie z Bogiem. Już anioł czy nadal człowiek?
o. lic. Jakub Przybylski OCD – Udelikatnienie kontemplacyjne
SESJA 2:
o. dr hab. Jerzy Skawroń OCarm – Noc ducha i dezintegracja pozytywna w rozwoju człowieka według św. Jana od Krzyża i K. Dąbrowskiego
o. Marcin Wojnicki OCD – Szczyt wszystkiego. Szkic góry doskonałości św. Jana od Krzyża








