Wydarzenia KID

Warsztaty z duchowości

Warsztaty są propozycją dla wszystkich pragnących w skupieniu dotknąć najważniejszych spraw w swoim życiu, pogłębić wiedzę z danego zakresu tematycznego,  zadać pytania i poszukać na nie odpowiedzi w spotkaniu z Panem Bogiem, samym sobą i drugim człowiekiem.
       
Warsztaty z duchowości mają charakter formacyjny. Z reguły są prowadzone przez jedną lub dwie osoby. Program obejmuje część modlitewną (Eucharystia, ,adoracja, ewentualnie Liturgia godzin), konferencyjną i warsztatowo–dyskusyjną. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań na forum, w grupach warsztatowych lub indywidualnie oraz dzielenia się swoim doświadczeniem życia duchowego.

 

Dni Duchowości Karmelitańskiej

Mają charakter wykładów otwartych na wybrany temat. Są też okazją do zawierania nowych znajomości przy ciastku i kawie w dobrym duchowym klimacie.

Ostatnio program Dni Duchowości został wzbogacony o dyskusję panelową, recital poezji tereziańskiej oraz spektakl teatralny związany z tematem Dni Duchowości

 

Dni skupienia

Dają uczestnikom możliwość pogłębienia wybranych zagadnień będących tematem konferencji w atmosferze skupienia i modlitwy. Prowadzone są przez jedną lub dwie osoby.

Stałe punkty programu: konferencje, Masza Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu.

Możliwość spowiedzi; rozmowy indywidualnej z prowadzącymi.

 

Zgłoszenia na Wydarzenia KIDProsimy przesyłać pocztą mailową na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Uwaga: Ilość zgłoszonych uczestników warunkuje realizację Wydarzenia KID.