Studium Teologii Modlitwy

Prezentacja

Studium Teologii Modlitwy (STM) przeznaczone jest dla członków Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych oraz dla innych zainteresowanych osób. Jego celem jest uporządkowanie i pogłębienie wiedzy z teologii modlitwy oraz wnikliwsze poznanie dzieł, przede wszystkim św. Teresy od Jezusa i św. Jana od Krzyża. Jest to propozycja dla ludzi modlitwy, którzy chcą służyć innym zdobytą wiedzą i doświadczeniem w sposób praktyczny, np. przez organizowanie szkół modlitwy przy parafiach.

Program

Wykłady teoretyczne i warsztaty praktyczne.

Czas trwania

Cykl 6-ciu sesji czterodniowych w ciągu 3 lat (początek lipca, listopad lub początek grudnia). Łącznie 150 godzin lekcyjnych, po 25 godzin w trakcie każdej sesji.

Miejsce

Karmelitańskie Centrum Rekolekcyjno-Pielgrzymkowe, ul. Karmelicka 22, 34-100 Wadowice.

Zapisy i kontakt

Lista uczestników trwającego obecnie cyklu Studium Teologii Modlitwy jest zamknięta. W miarę zainteresowania, istnieje możliwość zorganizowania kolejnego cyklu. Wszelkich informacji na temat STM udziela: o. dr Łukasz Kasperek OCD, tel. 12 424 04 10, kom. 797 002 337, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .